Hakkımızda

7795 copy

 

1997 yılında “BÜŞRA ASANSÖR ” adı altında faaliyetlerine başlayan firmamız, 2005 yılında yükselen trendini ve gelişen teknik imkanlarını da dikkate alarak bir dizi yenilenme adımları atmıştır. şirket ünvanını ÖZBÜŞRA ASANSÖR İNŞ.ELEK.MAKİNE MÜH.MÜŞ.ve GIDA PAZ.SAN.LTD.ŞTİ olarak değiştirmiş ve asansör dünyasında emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir. .

Merkezi İstanbul Beylikdüzü GÜRPINAR da olan firmamız asansör montajı ve arıza bakım,taahhüt işleri gibi her aşamada kalite ve güvenilirliği ön safhada tutarak faaliyetine devam etmektedir. Deneyimli yönetimi ve  teknik kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı   müşterilerine hizmet veren firmamız, kalite anlayışını,koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir. Sistemini,müşteri beklentilerini dikkatle analiz ederek oluşturan, Avrupa standartlarına uygun ürün sunma hedefiyle işlerini gerçekleştiren firmamız, her türlü kuyu şartları ve yetersiz kuyu ölçüleri için uygun çözümler üreterek müşterilerine hizmet etmektedir. Firmamız sahip olduğu TS EN ISO 9001, TSEK, Marka Tescil ve Endüstriyel Tasarım Belgelerine almış ve bu alanda sektörde öncü firmalardan birisi olmuştur.

ÖZBÜŞRA ASANSÖR müşterilerinden aldığı destek ve teknik personeliyle müşteri ihtiyaçlarını güven esaslı bir anlayış ekseninde karşılamaya devam edecektir.

Comments are closed